Język
O nas

Wiemy, co lubią koty

Jako miłośnicy kotów dobrze wiemy, czego potrzebują one do szczęścia, rzecz jasna poza absolutną władzą w domu. Bez dobrego drapaka nie ma zabawy, gimnastyki i poczucia bezpieczeństwa. Drapak to również najlepsza rada na odciągnięcie uwagi (i pazurków) pupila od Twoich cennych mebli i innych elementów wyposażenia.

Łączymy dobrą jakość i unikatowy design

Idealny drapak jest nie tylko solidny i stabilny, ale też musi się wpasować w aranżację wnętrz Twojego domu, zwłaszcza jeśli ma stać w salonie. Właśnie dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej: w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno gotowe konstrukcje, jak i specjalny konfigurator. Z jego pomocą stworzysz drapak według własnego pomysłu – w wybranym kolorze, o określonej wielkości i ilości elementów. Dzięki temu drapaki z mycathome staną się naturalną częścią Twojego domu czy mieszkania i ulubioną zabawką Twojego kota.

Wizja działania

W mycathome chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kotów i ich właścicieli. Z myślą o pierwszych stosujemy bezpieczne dla ich zdrowia materiały i solidne konstrukcje. Z myślą o drugich działamy elastycznie i kreatywnie - każdemu klientowi dajemy możliwość zaprojektowania własnego drapaka, odpowiadającego na potrzeby jego pupila i dopasowanego do wnętrz.

 
 
 
 
 
 Pierwszy w Europie konfigurator   Wytrzymałe i sprawdzone konstrukcje  Fachowe doradztwo  Możliwości rozbudowy drapaka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl