Square cat tree with cat bed - brown

Rating: 0
Availability: Available
Dispatched within: 5 days
Koszt dostawy: od 65,00 zł
quantity Piece
Price: €67.37 279.90

Description

Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości sklejki. Oznacza to, że powierzchnia nie zawiera żadnych niedociągnięć, takich jak zadrapania, sęki lub pęknięcia. Do produkcji zostało użyte drewno liściaste - twarde i odporne na uszkodzenia, będzie wyglądać jak nowy przez długie lata użytkowania.

Szczegółowy opis produktu:

Baza

Podstawa ma grubość 36 mm, waga około 5 kg i wymiary 50 cm x 50 cm. Upewniliśmy się, żeby drapak był stabilny i bezpieczny dla nawet dużych kotów.

Słupek:

Wykonany z tuby o grubości ścianki 10 mm. Dzięki zastosowaniu tak grubego materiału nie ma ryzyka uszkodzenia filaru nawet przy bardzo dynamicznej zabawie, rdzeń słupka wykonany jest z drewna, jego wysoka jakość gwarantuje, że słupek nie ulegnie uszkodzeniu w czasie, a metalowe gniazdo o gwincie M10 i długości 40 mm służy do wyeliminowania ryzyka skręcenia lub poluzowania śruby. Całość owinięta jest naturalną sznurem sizalowym o grubości 12 mm, tak gruby sznur gwarantuje wygodę w użyciu dla kotów. Sznur jest bardzo gęsty i dodatkowo zabezpieczony na końcach, aby nie poruszał się lub rozwijał podczas użytkowania.

Półka do leżenia

Jego grubość to 22 mm !!! Jest bardzo bezpieczny i wyjątkowo stabilny. Nadaje się nawet dla największych zwierząt, które będą mogły używać bez strachu. Wymiar półki mają 40 cm x 40 cm, gwarantują wystarczającą przestrzeń podczas wypoczynku i zabawy.


Śruby mocujące:

Łączenie elementów zostało wykonania specjalnie dla nas. Śruba jest o grubości aż 1 cm !!!!. Wykonana w całości ze stali, która jest wyjątkowo odporna na zginanie i jest prawie niemożliwa do złamania. Aby uzyskać dodatkową wytrzymałość, łeb śruby ma grubość 6 mm. Do wkręcania należy użyć klucza sześciokątnego nr 6 (zawsze w zestawie).

Design your
own cat
treeConfigure

Product reviews (0)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 First and only configurator in Europe  Durable and proven constructions Professional advice Unlimited possibilities of expanding

Drapaki dla dużych i małych kotów! Nowoczesny konfigurator!

Drapak super stabilny. Dobrze zrobione. Wart napewno swojej ceny. Dziękuję :) Alina, Piaseczno
Genialny, po prostu genialny!!! Przez koty zaakceptowany od razu więc będziemy rozbudowywany:) POLECAM!!!Anna, Mińsk Mazowiecki
Brawo!!!! drapak świetny. Stabilny i wygląda pięknie. Oby tak dalej :). POLECAM Katarzyna, Wrocław
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl