Basic round cat tree - white

Rating: 0
Availability: Available
Dispatched within: 5 days
Koszt dostawy: od 65,00 zł
quantity Piece
Price: €45.71 189.90

Description

Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości sklejki. Oznacza to, że powierzchnia nie zawiera żadnych niedociągnięć, takich jak zadrapania, sęki lub pęknięcia. Do produkcji zostało użyte drewno liściaste - twarde i odporne na uszkodzenia, będzie wyglądać jak nowy przez długie lata użytkowania.

Szczegółowy opis produktu:

Baza

Podstawa ma grubość 36 mm, waga około 5 kg i wymiary 50 cm x 50 cm. Upewniliśmy się, żeby drapak był stabilny i bezpieczny dla nawet dużych kotów.

Słupek:

Wykonany z tuby o grubości ścianki 10 mm. Dzięki zastosowaniu tak grubego materiału nie ma ryzyka uszkodzenia filaru nawet przy bardzo dynamicznej zabawie, rdzeń słupka wykonany jest z drewna, jego wysoka jakość gwarantuje, że słupek nie ulegnie uszkodzeniu w czasie, a metalowe gniazdo o gwincie M10 i długości 40 mm służy do wyeliminowania ryzyka skręcenia lub poluzowania śruby. Całość owinięta jest naturalną sznurem sizalowym o grubości 12 mm, tak gruby sznur gwarantuje wygodę w użyciu dla kotów. Sznur jest bardzo gęsty i dodatkowo zabezpieczony na końcach, aby nie poruszał się lub rozwijał podczas użytkowania.

Śruby mocujące:

Łączenie elementów zostało wykonania specjalnie dla nas. Śruba jest o grubości aż 1 cm !!!!. Wykonana w całości ze stali, która jest wyjątkowo odporna na zginanie i jest prawie niemożliwa do złamania. Aby uzyskać dodatkową wytrzymałość, łeb śruby ma grubość 6 mm. Do wkręcania należy użyć klucza sześciokątnego nr 6 (zawsze w zestawie).


Niezwykle łatwy w instalacji za pomocą tylko jednego klucza (w zestawie).

 

Design your
own cat
treeConfigure

Product reviews (0)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 First and only configurator in Europe  Durable and proven constructions Professional advice Unlimited possibilities of expanding

Drapaki dla dużych i małych kotów! Nowoczesny konfigurator!

Drapak super stabilny. Dobrze zrobione. Wart napewno swojej ceny. Dziękuję :) Alina, Piaseczno
Genialny, po prostu genialny!!! Przez koty zaakceptowany od razu więc będziemy rozbudowywany:) POLECAM!!!Anna, Mińsk Mazowiecki
Brawo!!!! drapak świetny. Stabilny i wygląda pięknie. Oby tak dalej :). POLECAM Katarzyna, Wrocław
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl