Languages
Why us?

Możesz stworzyć drapak własnego autorstwa

To Ty najlepiej wiesz, czego potrzebuje Twój pupil, a także jaki drapak najlepiej wpasuje się we wnętrza Twojego domu. W mycathome możesz zaprojektować go samodzielnie. Naszym klientom udostępniamy bowiem specjalny konfigurator, dzięki którego stworzysz drapak niczym budowlę z klocków.

Możesz rozbudowywać zakupiony drapak

Drapaki z mycathome są nie tylko unikatowe, ale też posiadają opcję rozbudowy. W każdym momencie możesz do nich dokupić kolejne elementy i dodatkowo uatrakcyjnić zabawy swojego pupila.

Kupujesz produkt na lata

W mycathome nie ma miejsca na niskiej jakości materiały, mało stabilne konstrukcje i kiepsko wykończone elementy. Stawiamy na najwyższą jakość surowców, wykonania i designu.

Zapewniasz kotu bezpieczeństwo

Wysoka jakość stosowanych surowców przekłada się nie tylko na wytrzymałość konstrukcji, ale też bezpieczeństwo Twojego pupila. W mycathome nie stosujemy lakierów chemicznych i innych środków, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie kota lub środowisko naturalne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 First and only configurator in Europe  Durable and proven constructions Professional advice Unlimited possibilities of expanding
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl