Languages
About us

Wiemy, co lubią koty

Jako miłośnicy kotów dobrze wiemy, czego potrzebują one do szczęścia, rzecz jasna poza absolutną władzą w domu. Bez dobrego drapaka nie ma zabawy, gimnastyki i poczucia bezpieczeństwa. Drapak to również najlepsza rada na odciągnięcie uwagi (i pazurków) pupila od Twoich cennych mebli i innych elementów wyposażenia.

Łączymy dobrą jakość i unikatowy design

Idealny drapak jest nie tylko solidny i stabilny, ale też musi się wpasować w aranżację wnętrz Twojego domu, zwłaszcza jeśli ma stać w salonie. Właśnie dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej: w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno gotowe konstrukcje, jak i specjalny konfigurator. Z jego pomocą stworzysz drapak według własnego pomysłu – w wybranym kolorze, o określonej wielkości i ilości elementów. Dzięki temu drapaki z mycathome staną się naturalną częścią Twojego domu czy mieszkania i ulubioną zabawką Twojego kota.

Wizja działania

W mycathome chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kotów i ich właścicieli. Z myślą o pierwszych stosujemy bezpieczne dla ich zdrowia materiały i solidne konstrukcje. Z myślą o drugich działamy elastycznie i kreatywnie - każdemu klientowi dajemy możliwość zaprojektowania własnego drapaka, odpowiadającego na potrzeby jego pupila i dopasowanego do wnętrz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 First and only configurator in Europe  Durable and proven constructions Professional advice Unlimited possibilities of expanding
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl